Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri İletişim Tüm Yazarlar
HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ BAYRAMPAŞALILARIN HİZMETİNDE
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin en büyük spor tesislerinden biri olan Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi, Bayrampaşa’da hizmet vermeye başladı.

Kompleksin ileri bir tarihte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in katılacağı bir törenle resmi açılışının yapılması bekleniyor.

Çok amaçlı kullanıma uygun olarak planlanan ve milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu’nun ismini taşıyan dev spor tesisi, İstanbulluların ve Bayrampaşalıların başta spor olmak üzere, sosyal hayatını daha da renkli hale getirecek.

57 bin 81 m2 alan üzerine kurulan Hidayet Türkoğlu Spor Komleksi’nin içinde; bin 300 seyirci kapasiteli kapalı spor salonu, İstanbul’un ilk kapalı atlamalı kuleli havuzu, yine İstanbul’da bir ilk olan aqua yüzme havuzu; step-aerobik, pilates, basketbol, voleybol, fitnes, karete, judo, tekvando, salonları; her yaş grubunun rahatça futbol oynayabileceği halı sahalar; standart yüzme havuzları, sauna ve hamam yer alıyor.

Adres: Yıldırım Mahallesi Şehit Kamil Balkan Caddesi Bayrampaşa Şehir Parkı Yanı Bayrampaşa/İstanbul

Tel:0(212) 617 07 33 

Paylas Mail Yazdır Yorum Yaz
11-10-2012 19:49 -

yorum yapın


Yorumlar
Fuat tarafıdan 30-10-2012 19:44:13 Tarihinde yazıldı
Tebrik Ediyorum Başkanım
HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ BAYRAMPAŞALILARIN HİZMETİNDE  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin en büyük spor tesislerinden biri olan Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi, Bayrampaşa’da hizmet vermeye başladı. Kompleksin ileri bir tarihte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in katılacağı bir törenle resmi açılışının yapılması bekleniyor. Çok amaçlı kullanıma uygun olarak planlanan ve milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu’nun ismini taşıyan dev spor tesisi, İstanbulluların ve Bayrampaşalıların başta spor olmak üzere, sosyal hayatını daha da renkli hale getirecek. 57 bin 81 m2 alan üzerine kurulan Hidayet Türkoğlu Spor Komleksi’nin içinde; bin 300 seyirci kapasiteli kapalı spor salonu, İstanbul’un ilk kapalı atlamalı kuleli havuzu, yine İstanbul’da bir ilk olan aqua yüzme havuzu; step-aerobik, pilates, basketbol, voleybol, fitnes, karete, judo, tekvando, salonları; her yaş grubunun rahatça futbol oynayabileceği halı sahalar; standart yüzme havuzları, sauna ve hamam yer alıyor. Adres: Yıldırım Mahallesi Şehit Kamil Balkan Caddesi Bayrampaşa Şehir Parkı Yanı Bayrampaşa/İstanbul

SANATÇI RESSAM DİŞ HEKİMİ NERMİN KAMIŞOĞLU DOLMABAHÇE SANAT GALERİSİNDE TABLOLARINI SERGİLEDİ

Kurban Bayramı’nın Anlam ve Önemi…

Küslük sonrası ''sorun yok'' pozu !

MANYETİK ALAN SİNEMA FİLMİ CİĞERİSTANDA BASINA TANITILDI

Aziz Babuşçu Eyüp Sultan’da

Gözyaşları ile dünyayı fethetti

Eyüp İmam Hatipliler Pilav Gününde Buluştu

Altın kızlar TRT spikerini ağlattı

ISTANBUL
Sitemizi Nasıl Buldunuz
Oy Kullan Sonuçlar
 
Bayrampaşa Gazetesi
Yılmaz Birinci
Destek : Bilgi Tasarım
Bayrampaşa Haber Güncel Haber Siyaset Künye Sitene Ekle
 
Yeni Doğan Mahallesi Demir kapı Caddesi Hilal Sok No 1 BAYRAMPAŞA-İSTANBUL