Reklam
Bilali Habeşi Camii Derneğinden Şehitler İçin Kuran Tilavetli...
Reklam

Bilali Habeşi Camii Derneğinden Şehitler İçin Kuran Tilavetli Dev İkramlı Program

Bayrampaşa Cevatpaşa Bilal Habeşi Cami Derneği anlamlı faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. 18 Mart Çanakkale zaferi ve tüm şehitler için düzenlenen Kuran tilavetli 1500 kişilik dev anma programı yoğun katılımla Camii önünde erkeklere, avlusunda ise, bayanlara yönelik gerçekleşti.

23 Mart 2017 - 16:04

İlçe Müftüsü çağrılmasına rağmen katılmadığı programa İlçe kaymakamı Osman Aslan Canbaba,İlçe Emniyet Müdürü Necati Şahin Aktuğ, Sosyal Yardımlaşama Vakfı Başkanı Mahmut Karabayır, Yıldırım mahalle muhtarı Adnan Liçina, Cevatpaşa mahalle muhtarı Halis Söyler’ in yanı sıra bir çok vatandaşlar katıldı.

Cami derneğin  aktif  Başkanı ve aynı zamanda Samsunlular Dernekler Federasyonu Kurucu eski Genel Başkanı Erdal Aslan program ile ilgili yaptığı anlamlı  konuşmasında

18 Mart Çanakkale Şehitlerimizin yanı sıra, gelmiş geçmiş tüm şehitlerimizi anma vesilesiyle bu anlamlı programı düzenlemiş bulunmaktayız.

 

Bu anlamlı etkinliğimize maddi ve manevi destek veren derneğimizin yönetim kuruluna bunun yanı sıra davetimize iştirak eden  değerli Kaymakamımız, Osman Aslan Canbaba' ya Emniyet Müdürümüz Necati Aktuğ Şahin'e Sosyal yardımlaşma vakfı başkanı Mahmut Karabayır’a, mahalle muhtarlarımız Halis Söyler’e, Adnan Liçina’ya ve davete icap eden tüm dostlarımıza  teşekkür ederim dedi.

 

Kaymakam Osman Aslan Canbaba'da günün önem ve anlamına dair yaptığı  konuşmasında bu tür faaliyetlerin artmasını temenni ettiğini ve bu  organizasyonu gerçekleştiren başta Dernek Başkanı Erdal Aslan'a ve yönetimine teşekkür etti. Bayrampaşa&Haberİstanbul

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x