Bugun...


Bayrampaşa'nın Yeni Başhekimi Uzm Dr Mustafa Namlı
Uzun Yıllar Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği ve Harput Devlet Hastanesi Yöneticiliği Görevlerini yürüten Elazığ’ın Başarılı Bürokratlarından Uzm. Dr. Mustafa N. NAMLI; T.K.H.K. Tarafından tevdi edilen İstanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yöneticiliği Başhekimlik görevine tayin oldu.

Bayrampaşa'nın Yeni Başhekimi Uzm Dr Mustafa Namlı
+ -

Etrafında sayılan sevilen tecrübeli bir Bürokrat olan Namlı Elazığ’dan ayrılması Elazığ Sağlık camiası ve halkı tarafından üzüntü ile karşılandı. 14 Mart 2017’de Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinden ayrılan NAMLI’yı Doktor’lar ve Hastane Çalışanları hüzünlü bir şekilde uğurladılar. Yeni Başhekim Namlı önümüzdeki günlerde yeni görevine başlanması bekleniyor. Gazetemiz adına yeni başhekimimiz Uzm Dr Mustafa Namlı hocamızın  yeni görevinin hayırlı olması temenni eder başarılarının devamını dileriz. Bayrampaşa&Haberİstanbul

                         UZM DR MUSTAFA NAMLI’NIN ÖZGEÇMİŞİ        

 

1967 Elazığ doğumlu evli ve üç çocuk babası olan Uzm Dr Mustafa Namlı 

ilk, orta, lise öğrenimlerini Elazığ da tamamladıktan sonra 1984 yılında  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandı.

         1990 da Tıp Fakültesini tamamlayarak mecburi hizmetini ifa etmek üzere Bayburt İl Sağlık Müdürlüğü emrine atandı.

         Mecburi hizmetin tamamlanmasıyla Pratisyen Doktor olarak Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine atanan NAMLI 1994 yılında Fırat Üniversitesi Psikiyatri Uzmanlığı öğrenimi için buradaki görevinden ayrıldı.

         1998 yılında mezuniyetini müteakip Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne Psikiyatri Uzmanı olarak atandı. Uzmanlık görevine devam ettiği dönemde 2003 yılında Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimlik görevine getirildi. Bunun yanı sıra   Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu kuruluşuna kadar geçen sürede (2003 / 2012) kesintisiz Başhekimlik görevini ifa etti.

         2012 yılında Elazığ Harput Devlet Hastanesi Hastane Yöneticiliğine getirilen NAMLI; 2015 yılına kadar bu görevi devam ettirdikten sonra 2015 yılında Elazığ Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi Hastane Yöneticiliği görevini üstlendi. Bu esnada 2012 / 2014 arası Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünde öğrenimini tamamlayıp, 2014 / 2016 dönemlerinde de Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.

         Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği ve Hastane Yöneticiliği görevlerini yürüttüğü dönemlerde 2002 yılında başlayan Sağlıkta Dönüşüm programı doğrultusunda;

         Yataklı Servislerdeki koğuş uygulamasından vazgeçilerek hasta odalarına geçilmesini sağladı.

         Tam otomasyon sistemine geçilmesi, modern ve konforlu servisler, bekleme alanları, yenilenmiş Poliklinik binası, tescilli merkez laboratuvar, tescilli Acil birimlerini kazandırdığı Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde Hizmet içi eğitimler yoğunlaştırılarak dönüşüm politikasına uyumlu personellerin artırılması konularında hızlı ve titiz çalışmalar yürüten NAMLI son olarak ÇEMATEM binasını 2017 itibarıyla Hastane bünyesine kazandırdı.

 


YORUMLAR

Ayşe yıldız
05-03-2019 20:20:00

Doktor mustafa bey sizin sayenizde saglıgıma kavuştum iyiki sizinle karşılaştım

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON HABER YORUMLARI
YUKARI