Reklam
Akşener Bayrampaşa’da Hayır Dedi
Reklam

Akşener Bayrampaşa'da Hayır Dedi

MHP eski Genel Başkan adayı Bağımsız milletvekili Meral Akşener, CHP’nin öncülüğünde oluşturulan Milli İrade Demokrasi Platformu Ev sahipliğinde İstanbul Bayrampaşa'da vatandaşlarla buluştu.

23 Mart 2017 - 16:58

Star düğün salonunda gerçekleştirilen  toplantıya  yüzlerce hayırcı ülkücülerin yanı sıra yüzlerce  sosyal demokratlar ve partili partisiz hayırcı bir çok vatandaşlar  katıldı.

Bin kişilik salona yaklaşık  1500 kişinin  katıldığı toplantıda  konuşma yapan Akşener çarpıcı açıklamalarda bulundu.’’ Öncelikle bu anlamlı organizasyonu tertipleyen CHP İlçe başkanı sn Hasan Mutlu ve ekibine ayrıca  bu salonu baskılara rağmen  bize tahsis eden salon işletmecisine hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum diyen Akşener;

Kerkük'ün 'evet' propagandası karşılığında Barzani'ye peşkeş çekildiğini ABD'nin Türkiye'de Başkanlık sistemini istediğini ifade etti. Akşener sözlerini şöyle sürdürdü.

Bulunduğumuz yerler ya taşlanıyor ya yazılar yazılıyor. Türkiye’nin kardeşliğe, huzura ihtiyacı var. Her şeyin bir süresi vardır ve o süre dolduktan sonra bu milletin ‘yeter gayri’ diyeceğini 16 Nisan’dan sonra hepimiz göreceğiz.

‘Hayır’lar şu an önde. Başbakan ve Cumhurbaşkanı’nın hakaretleri bu yüzden. Ben öncelikle o hakaretleri Başbakan’a misliyle iade ediyorum. MHP’de ‘hayır’ diyenlere için Fetö’nün oyuncağı dediniz. Şimdi sormak isterim. Aranızda Fetö’nün elebaşıyla beraber fotoğrafı olanlar var mı? Yok. O zaman Fetö’nün elebaşıyla fotoğrafı olanlar bir baksınlar kendilerine.

Şimdi 2010 referandumu olmamış olsaydı, 15 Temmuz olur muydu? Olmazdı. 2010 referandumu olmasaydı, Türk ordusunun şerefli subaylarına kumpas kurulabilir miydi? Hayır. Ülkeyi yönetenlerin ‘ben aldatıldım’ demeye hakkı yoktur.Şu an OHAL ile seçime gidiyoruz. Normal şartlarda OHAL’de seçim yapılamaz.

 Bu millete bu kadar güveniyorsanız kaldırın OHAL’i eşit şartlarda seçime gidelim. Cumhurbaşkanı’na sesleniyorum çıkın Saray’dan, gelin beraber eşit şartlarda meydanlara çıkalım.Sayın Başbakan’a sesleniyorum. Her türlü hakareti ettiniz, her türlü iftirayı attınız. Yapacağınız şey, söyledikleriniz doğruysa gereğini yapmaktır.

Elinizde Delil var ise gereğini yapınız. Kaçacak’ demesinler diye ben pasaport bile almadım.Yakınlarım arasında bir tane Fetö’cü yok. Bize Fetö’cü diyenler önce yanındakilere baksınlar. Bizler milli mücadele ruhu içinde 'hayır' diyeceğiz!

Buyrun hep birlikte söylüyoruz; vatanımız sağ olsun! İlelebet var olsun, milletime yar olsun! Yılmayacağız! Yıkılmayacağız! Başaracağız! Başaracağız! Son  sözlerimi ise Enver Paşa’nın meşhur sözü olan ‘Hainler korkak olur’ sözü ile tamamlıyorum hepinize saygılar sunuyorum. Bayrampaşa&Haberİstanbul

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x